poniedziałek, 13 stycznia 2014

To już jest koniec.

Dziękuję za wyświetlenia, komentarze, odwiedziny. Dziękuję za ponad 2 lata współpracy. to już jest niestety koniec. Nie ma sensu żebym udawała przed samą sobą, że nadal tkwię w tym fandomie. Odchodzę z "kucykowego" świata". Dziękuję za wszystko.
Wszyscy jesteście wspaniali.
Jeżeli ktoś chciałby się kontaktować ze mną, pisać na D3LTARUM@gmail.com.

(RainbowKa Dash) BattleBorn

11 komentarzy:

 1. C-co...? Ty Bowka...? Nasza Dashie...? Ech...Nie będę Cię zatrzymywać. Twoja decyzja. Jedyne co mogę zrobić to o Tobie pamiętać, i tęsknić. Żegnaj.

  OdpowiedzUsuń
 2. WADAFAQ?! O_O
  Żartujesz, prawda? Błagam, powiedz, że nas wszystkich trollujesz! Proszę... ;_;

  No cóż, szkoda... Nie będę Cię zatrzymywać w fandomie na siłę, bo to bez sensu...
  Mam jednak nadzieję, że o nas nie zapomnisz, bo my o Tobie nie zapomnimy. I pamiętaj, w razie gdybyś zmieniła zdanie, zawsze możesz wrócić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czo...?
  Nie!
  Well, szkoda... naprawdę załamałam się. Mam nadzieję, że to troll... Nawet jeśli nie... jesteśmy wciąż przyjaciółkami, co nie...? Tylko, że nasza przyjaźń nabierze innego obrotu. Zresztą widziałam już, że powoli coraz mniej - że tak powiem - "kucykowałaś". Rzadko udzielałaś się na blogu, rzadko dawałaś cuś kucykowego na dA... mimo tego, że utraciłyśmy jeden z budulców naszej przyjaźni - to jednak w głębi serca czuję, że za jakiś czas może dojdzie coś innego, co pozwoli w tym pozostać. To przecież nie musi opierać się na kucykach.
  I tak zabierzesz mnie do Londynu >:D
  Wiem, stale nawijam o tym samym, ale ciężko mi się z tym pogodzić. Z pewnością za jakiś czas nadejdzie i taki dzień, że i ja zerwę z Equestrią i tak dalej.
  No cóż - trudno. Nie trzymam cię na siłę w kucykowym świecie. Ale mimo wszystko nasza przyjaźń przetrwa... przynajmniej ja mam taką nadzieję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. zrobie wszystko by jeszcze raz ujrzeć twojego tęczowego bloga i TBS i komentarze

  OdpowiedzUsuń
 7. I zobaczyłam to dopiero teraz. Nie znałyśmy się zbyt dobrze, ale będziemy tęsknić.
  Zapewne po raz ostatni~TwilieShy

  OdpowiedzUsuń
 8. Codziennie wchodzę i patrze czy to nie troll.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ktoś będzie cię zastępować? :\

  OdpowiedzUsuń
 10. Pamiętam jak napisałaś drugi komentarz na moim blogu, brzmiał on "Ja też będę miała żółwia Tank'a.". Coraz więcej znanych mi osób z tej rodzinki kucykowej odchodzi. Sama ciągle uwielbiam ten serial, ale nie dodaję już kucyków na bloga. No szkoda, wszystko się kończy. Mam nadzieję, że wrócisz chociaż do blogowania c; Pozdrawiam - Lunovata

  OdpowiedzUsuń